INPOST
Zespół Analiz Sprzedaży
Stażysta w Zespole Analiz Sprzedaży

Miejsce
Warszawa
Czas
3 miesiące
3500 zł / m-c

TWOJE ZADANIA:

  • Praca koncepcyjna polegającą na weryfikowaniu hipotez, prowadzeniu analiz i prezentacji wyników
  • Przygotowanie prognoz ilościowych i wartościowych
  • Bieżący monitoring planu sprzedaży,
  • Analiza przychodów Grupy i rekomendacje dla kadry zarządzającej,
  • Analiza rentowności produktów oraz Klientów,
  • Współpraca z finansami w zakresie poprawności i kompletności wystawianych faktur oraz księgowań przychodów,
  • Udział we wdrożeniach nowych narzędzi i procedur,
  • Uzgadnianie, przygotowywanie i wdrażanie nowych raportów.

OCZEKIWANIA:

  • Wysokie umiejętności analityczne, swobodna praca z liczbami, pakiet MS Office, zwłaszcza Excel masz opanowany do perfekcji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Status studenta III-V roku studiów (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, finanse, matematyka) lub pokrewne

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • Płatny staż w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce
  • Koleżeńską atmosferę w zespole
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

InPost jest największym, niezależnym operatorem logistycznym. Świadczy nowoczesne usługi dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w tym kompleksowe usługi dedykowane branży e-commerce.

Dysponujemy własnym zapleczem technologiczno-logistycznym, umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Nowoczesna Sortownia Centralna i centrum dystrybucji przesyłek zlokalizowane jest w centralnej Polsce w Woli Bykowskiej pod Piotrkowem Trybunalskim.

Obecnie InPost skupia się na działalności e-commerce, w szczególności obsłudze logistycznej paczkomatów i usługach kurierskich dla klientów sklepów internetowych. Nadrzędnym celem InPost jest dalsze umacnianie pozycji rynkowej oraz optymalizację modelu biznesowego.