HERBAPOL
Dział Controllingu
Stażysta w Dziale Controllingu

Miejsce
Warszawa
Czas
6 - 12 miesięcy
Wynagrodzenie
3800 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

Osoba kształcąca się w dziedzinie rachunkowości, finansach lub ekonomii, która przejawia zdolności analityczne. Sprawnie obsługuje arkusze kalkulacyjne. Jest dobrze zorganizowana i komunikatywna. Angażuje się w powierzone zadania. Jest chętna do nauki i rozwoju w obszarze finansowym.

CEL STAŻU:

Współpraca ma na celu wsparcie Działu Ekonomicznego i Controllingu w codziennych obowiązkach, jednocześnie umożliwiając zdobycie doświadczenia w dużej firmie. Nasz zespół to ludzie ambitni,ceniący wysokie standardy pracy. Stażysta, który dołączy do naszego zespołu będzie miał okazję wnikliwie poznać zasady pracy w controllingu.

ZADANIA STAŻYSTY:

  1. Wsparcie w procesie tworzenia targetów sprzedażowych.
  2. Pomoc w kalkulacjach produktowych i klienckich.
  3. Możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia budżetów.
  4. Współuczestniczenie w procesie S&OP.
  5. Pomoc w ocenie efektywności akcji BWS, BTL.
Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Wyobraź sobie, że wchodzisz do firmy, w której unosi się zapach owoców i ziół. To tutaj wykorzystuje się bogactwo natury, by przekazać ludziom jej esencję. Nasza siła tkwi w tradycji, ale napędzają ją nowe technologie, sprawdzony systemem zarządzania, a przede wszystkim doświadczeni i zaangażowani w swoją pracę ludzie.

Z każdym rokiem rozwijamy się wykorzystując siłę marki, rozszerzamy portfel produktowy, stawiamy na innowacyjność i efektywność oraz naszych Pracowników i ich wiedzę. Herbapol to zespół złożony z ponad 500 osób, które każdego dnia wkładają serce w swoją pracę, dbając o najwyższą jakość każdego produktu. Jeśli chcesz rozwijać się w strukturach naszej Firmy, korzystać z doświadczenia zespołu, sprawdź jakie oferty pracy stałej lub praktyk opublikowaliśmy na naszej stronie.

Poszukujemy osób o silnej wewnętrznej motywacji i wysokich ambicjach, zaangażowanych w realizację zadań, chętnych do stałego rozwijania swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. U kandydatów cenimy przede wszystkim potencjał, twórcze podejście do rozwiązywania problemów oraz otwartość na zmiany.