Gutenberg Agency Warsaw
GROWTH & STRATEGY
Staż w dziale GROWTH & STRATEGY

Miejsce
Warszawa / zdalnie / hybrydowo
Czas
1 miesiąc (w okresie 01.07 - 15.08)
3500 zł / m-c

INFORMACJE DLA KANDYDATA

Do formularza aplikacyjnego prosimy załączyć CV oraz rozwiązane case study. Treść zadania case study możesz pobrać tutaj. Po jego rozwiązaniu prosimy o dołączenie do formularza zgłoszeniowego.

Pobierz Case Study Rekrutacja zakończona
Inne staże tego pracodawcy
Creative CX
1 miesiąc
3500 zł / m-c
Podobne staże innych pracodawców
BILLON
TDM & TOKENIZATION
hybrydowo / Warszawa
od 15.06.22 ( 3-5 miesięcy)
3500 zł / m-c
RESPECT ENERGY
Dział wsparcia sprzedaży na rynku detalicznym
Warszawa / Łódź (do wyboru)
czerwiec - wrzesień
6000 zł / m-c
Dział Trading Analysis / Trading Analysis Team
Warszawa
≥ 3 mies./months (start: czerwiec/June)
6000 zł / m-c (PLN/month)

IDEALNY KANDYDAT TO:

W Gutenbergu lubimy mierzyć się z greenfield projects, dlatego szukamy osób, które:

  • myślą dwupółkulowo i lubią łączyć kropki
  • z uśmiechem zastanawiają się jak, a nie dlaczego nie można czegoś zrobić
  • doceniają dobry design i interesują się praktycznym wykorzystaniem nowych technologii
  • aktywnie i refleksyjnie konsumują treści (pop)kulturowe
  • są dyspozycyjne co najmniej przez miesiąc
  • posługują się pakietem MS Office i angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną wymianę myśli.

CEL / PROGRAM STAŻU:

Zapraszamy do Gutenberga, aby przyjrzeć się wspólnie bliżej transformacji doświadczenia nie tylko najbardziej rozpoznawalnych marek retailowych.

Tematy, które będziemy wspólnie zgłębiać

  • narzędzia pracy stratega
  • projektowanie procesu
  • rekonstrukcja kontekstu wyzwania
  • mapowanie rynku
  • identyfikowanie potrzeb konsumentów
  • definiowanie obszarów i kierunków poszukiwań
  • ewaluacja i wytyczne dla wersji wyższych niż 1.0.

… czyli jakich technik i narzędzi używać, aby przewidywać i rozumieć zmiany i nawigować w trójkącie ludzie-marki-technologia do odpowiadających na zmieniające się potrzeby doświadczeń.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • udział we wszystkich etapach pracy koncepcyjnej
  • trendwatching
  • researches sprofilowane pod konkretne wyzwania
  • współtworzenie analiz, syntez, inspiracji i eksplikacji
  • współtworzenie koncepcji i mechaniki doświadczeń
  • współtworzenie prezentacji.
W zależności od sytuacji epidemiologicznej staż będzie się odbywał zdalnie, w systemie hybrydowym lub stacjonarnie w siedzibie firmy ul. Wybrzeże Gdyńskie 6c, Warszawa.
Rekrutacja zakończona

Gutenberg Agency Warsaw: 360° retail & etail marketing agency

Nazywamy się Gutenberg, bo wyposażamy marki w innowacyjne narzędzia, które pozwalają oferować nowe doświadczenia w bardzo dużej skali.

Współpracujemy z największymi w Polsce retailerami i ecommerces w modelu 360°: od definicji strategicznych ram platform komunikacji i mechaniki doświadczeń, przez kreowanie koncepcji i contentu, po zarządzanie produkcją.

Pozycjonujemy się jako agencja retail & etail marketing, bo ponad 80% konsumentów angażuje się w kanałach offline i online, nim podejmie decyzję o zakupie, a my specjalizujemy się w opiece nad doświadczeniem na wszystkich etapach podróży konsumenckiej.

Wraz z CPC (marketing research & consulting), (BNA (brand design & consulting) i DDB (agencja reklamowa) tworzymy grupę DDB Warszawa.