FOODWELL (d. Bakalland)
Dział Zakupów
Stażysta w Dziale Zakupów

Miejsce
Warszawa
Czas
3-6 miesięcy (termin do ustalenia)
Wynagrodzenie
od 3600 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT:

Student 5. roku studiów kierunkowych, które chce rozwijać swoje zainteresowania naukowe pracując w biznesie. Jesteś idealnym kandydatem, jeśli w naturalny sposób przychodzi Tobie dzielenie się swoją wiedzą, szybko się uczysz, umiesz słuchać i jesteś dociekliwy. Szukamy osób, które umieją zadawać pytania a potem wykorzystywać w praktyce odpowiedzi. Masz jasno określone oczekiwania i pomysły na swoją pracę zawodową – zapraszamy do nas. Uczymy się od młodych ludzi i tworzymy dla nich platformy do wykorzystania ich potencjału.

DOŁĄCZAJĄC DO NASZEGO ZESPOŁU:

Program Stażu w foodWell jeden cel: wzajemność.

Wzajemna nauka – foodWell nauczy się od Ciebie nowoczesnego stylu pracy, nauki, budowania roli.

Ty nauczysz się od foodWell profesjonalnego i odpowiedzialnego podejścia do prowadzenia biznesu, jak budować długofalowe relacje.

ZADANIA STAŻYSTY:

Zadania stażysty ustalamy na początku naszej drogi – w procesie rekrutacji zapytamy o Twoje pomysły i potrzeby. My zaproponujemy zadania, które będą spójne z Twoimi pomysłami, wykorzystywały Twoją wiedzę i kompetencje oraz zaproponujemy trudne zadania, dzięki realizacji którym nauczysz się nowych rzeczy i będziesz czuł satysfakcje z własnych osiągnięć.

*Wskazaliśmy możliwą lokalizację stażu. Natomiast mamy cztery lokalizacje: Warszawa – siedziba, Janów Podlaski, Włocławek i Białystok – nasze fabryki. Pracujemy również zdalnie. Znajdziemy wspólnie preferowaną lokalizację realizacji stażu.

** Ofertę współpracy będziemy uzgadniali z kandydatem, który zdecyduje się na współpracę z foodWell, będzie to jednak wynagrodzenie nie mniejsze niż 3600 zł brutto miesięcznie.

Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Dołącz do zespołu FoodWell i rozwijaj swoje skrzydła kariery wśród najlepszych specjalistów w branży.

FoodWell to przede wszystkim zjednoczony zespół, który z pasją, w oparciu o wartości: Wellbeing, Ludzie, Innowacyjność i Odpowiedzialność, realizuje wytyczone ambitne cele. W roku 2022 do ponad 30 letniej działalności Bakalland – niekwestionowanego lidera w kategorii bakalii oraz batonów zbożowych – dołączyła Purella, która przez 7 lat dynamicznie rozwijała kategorię zdrowej żywności, zdobywając znaczące pozycje w kategorii zdrowych produktów z dodatkiem superfoods. FoodWell to firma ze 100% polskim kapitałem i dobrze rozpoznawalnymi markami Bakalland, Delecta, Purella, BeRAW, Anatol. W FoodWell zatrudniamy ponad 600 specjalistów, posiadamy 3 zakłady produkcyjne w Polsce oraz 3 centra R&D. Filarem rozwoju naszej firmy jest nie tylko sprzedaż w kraju, ale również ekspansja międzynarodowa. Obecnie w naszym portfolio mamy ponad 300 marek własnych eksportowanych do ponad 50 krajów świata.