DEKADA
Dział Operacyjny i Zarządzania Nieruchomościami
Stażysta w Dziale Operacyjnym i Zarządzania Nieruchomościami

Miejsce
Warszawa
Czas
1 - 4 miesięcy
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

  • student wydziału zarządzania nieruchomościami lub zarządzania i administracji;
  • znajomość Excel oraz pakietu MS Office;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań;
  • dokładność oraz skrupulatność.

CEL STAŻU:

Oferujemy zdobycie praktycznej wiedzy w zakresie zarządzania nieruchomościami. Celem stażu jest wsparcie zespołu w codziennych pracach biurowych oraz usprawnienie procesów katalogowania dokumentów związanych z działem Zarządzania Nieruchomościami.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • pomoc w obsłudze umów najmu;
  • wparcie w rozliczeniu najemców;
  • wsparcie w katalogowaniu dokumentów;
  • wsparcie w przygotowywaniu korespondencji z najemcami oraz kooperantami firmy;
  • weryfikacja treści zawartych na naszej stronie www oraz profilu Facebook.

Oferujemy pracę w nowoczesnym budynku biurowym, o wysokim komforcie pracy. Zespół Dekada stanowią pracownicy otwarci na nowe osoby, zaangażowani w swojej pracy oraz chętnie dzielący się wiedzą oraz swoim doświadczeniem.

Rekrutacja zakończona

Dekada jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.
W portfolio Dekady znajduje się jedenaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.