DEKADA
Dział Finansowy
Asystent

Miejsce
Warszawa
Czas
1 - 4 miesięcy
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

  • Student kierunków ekonomicznych.
  • Niezbędna znajomość excela oraz pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole, skrupulatność oraz zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań.

CEL / PROGRAM STAŻU:

Dekada oferuje kilkumiesięczny płatny staż z możliwością podjęcia dalszej współpracy w okresie studiów w niepełnym wymiarze czasu.
Stażysta podczas swojej praktyki spotka się z zagadnieniami związanymi z działalnością finansową grupy, w tym związaną ze współpracą z bankami, czy posiadanym przez grupę finansowaniem zewnętrznym. Również podczas praktyki stażysta będzie miał do czynienia z zagadnieniami prawnymi związanymi z wymogami prawa podatkowego czy gospodarczego, które obowiązują spółki z grupy kapitałowej. Zaangażujemy stażystę w przygotowanie finansowania dla realizowanych przez grupę inwestycji. Przewidujemy również dla stażysty zadania dotyczące działalności operacyjnej spółek z grupy.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • wsparcie w przygotowaniu dokumentów związanych z zatwierdzaniem sprawozdań finansowych;
  • wsparcie w przygotowaniu dokumentacji dotyczącej cen transferowych;
  • wsparcie w innych dokumentów związanych z wymogami prawa dotyczącego grupy;
  • wsparcie w przygotowaniu finansowania inwestycji grupy, w tym udokumentowania wkładu własnego;
  • wsparcie w realizacji wymogów związanych z kwartalnym monitoringiem bankowym;
  • przygotowanie raportu dotyczącego „rynkowości” stosowanej przez grupę poliki cenowej transakcji wewnątrzgrupowych;
  • inne zadania wspólne ustalone podczas realizacji stażu.

Oferujemy pracę w nowoczesnym budynku biurowym, o wysokim komforcie pracy. Zespół Dekada stanowią pracownicy otwarci na nowe osoby, zaangażowani w swojej pracy oraz chętnie dzielący się wiedzą oraz swoim doświadczeniem.

Dekada jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.
W portfolio Dekady znajduje się jedenaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.