DEEPSENSE.AI
Dział IT
Python Software Engineer

Miejsce
Warszawa/Bydgoszcz/Kraków/zdalnie
Czas
3 miesiące (lipiec - wrzesień 2023 r.)
Wynagrodzenie
4500 zł / m-c

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

****

IDEALNY KANDYDAT TO:

Super jeżeli jesteś studentem ostatniego roku studiów inżynierskich lub magisterskich na kierunku m.in: Informatyka, Analiza i Przetwarzanie Danych, Data Science, Data Engineering, Matematyka, tak aby po zakończonym stażu praca w wymiarze min. ⅘ etatu była dla Ciebie możliwa. Stawiamy na znajomość Pythona, a wszelkie doświadczenia projektowe prywatne, uczelniane, udział w szkoleniach czy konkursach w obszarze uczenia maszynowego są bardzo mile widziane.

CEL STAŻU:

Nasz coroczny wakacyjny program stażowy od lat cieszy się dużą popularnością. W każdej edycji zapraszamy na pokład kilka osób. Przez trzy miesiące młodzi specjaliści zgłębiają wiedzę w obszarze sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego, podejmując się realnych rozwiązań. Od początku zainicjowania Programu, założyliśmy sobie jeden podstawowy cel – nawiązanie długofalowej współpracy, chcemy, aby staż był szansą na rozpoczęcie drogi zawodowej dla zdolnych, ambitnych, z ogromnym potencjałem zapaleńców AI.

ZADANIA STAŻYSTY:

W roli Python Software Engineera będziesz wspierać naszych Data Scientistów, oczywiście ma miarę swojej wiedzy i umiejętności. Jest to punkt wyjścia, aby rozwijać się w kierunku Software Engineera in Machine Learning.

Kim u nas  jest taki specjalista?
Software Engineer in Machine Learning to osoba, która wprawdzie rozumie zagadnienia związane z uczeniem maszynowym, ale do jej zadań należy przygotowanie modelu do użytkowania w środowisku produkcyjnym – zajmuje się jego optymalizacją wydajnościową, tworzy interfejsy do modeli (takie jak REST API czy RPC) oraz nadzoruje przebieg prac programistycznych w sposób zapewniający jak najwyższą jakość rozwiązania przez testy automatyczne, CI/CD czy statyczną analizę kodu. Wspiera też Data Scientistów w zagadnieniach bliższych problemom inżynierskim niż naukowym. Krótko mówiąc – najbliżej mu do programisty.

 

Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Firma deepsense.ai zajmuje się wytwarzaniem zaawansowanych systemów informatycznych opartych na sztucznej inteligencji i głębokim uczeniu maszynowym. Systemy deepsense.ai pozwalają wykorzystywać potencjał drzemiący w dużych zbiorach danych do budowania przewagi konkurencyjnej poprzez zastosowanie technologii z zakresu widzenia komputerowego (eng. computer vision), analizy predykcyjnej (eng. predictive analytics) i przetwarzania języka naturalnego (eng. natural language processing).

Firma powstała w 2014 roku i od tamtej pory z sukcesem realizuje międzynarodowe projekty dla takich klientów jak na przykład: Organizacja Narodów Zjednoczonych, Google, IBM, Intel czy Volkswagen.
Zespół deepsense.ai składa się z 120 specjalistów z obszaru sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Firma posiada dwa biura w Polsce (Warszawa, Bydgoszcz) oraz biuro w Stanach Zjednoczonych, ulokowane w centrum Doliny Krzemowej.