DEEPSENSE.AI
Dział IT
Python Software Engineer

Miejsce
Warszawa / Bydgoszcz / Remote
Czas
3 mies. (lipiec - wrzesień)
Wynagrodzenie
4500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

Super jeżeli jesteś studentem ostatniego roku studiów inżynierskich lub magisterskich na kierunku m.in: Informatyka, Analiza i Przetwarzanie Danych, Data Science, Data Engineering, Matematyka, tak aby po zakończonym stażu praca w wymiarze min. ⅘ etatu była dla Ciebie możliwa.
Stawiamy na znajomość Pythona, a wszelkie doświadczenia projektowe prywatne, uczelniane, udział w szkoleniach czy konkursach w obszarze uczenia maszynowego są bardzo mile widziane.

CEL / PROGRAM STAŻU:

Nasz coroczny wakacyjny program stażowy od lat cieszy się dużą popularnością. W każdej edycji zapraszamy na pokład kilka osób. Przez trzy miesiące młodzi specjaliści zgłębiają wiedzę w obszarze sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego, podejmując się realnych rozwiązań. Od początku zainicjowania Programu, założyliśmy sobie jeden podstawowy cel – nawiązanie długofalowej współpracy, chcemy, aby staż był szansą na rozpoczęcie drogi zawodowej dla zdolnych, ambitnych, z ogromnym potencjałem zapaleńców AI.

ZADANIA STAŻYSTY:

W roli Python Software Engineera będziesz wspierać naszych Data Scientistów, oczywiście ma miarę swojej wiedzy i umiejętności. Jest to punkt wyjścia, aby rozwijać się w kierunku Software Engineera in Machine Learning. Kim u nas jest taki specjalista?
Software Engineer in Machine Learning to osoba, która wprawdzie rozumie zagadnienia związane z uczeniem maszynowym, ale do jej zadań należy przygotowanie modelu do użytkowania w środowisku produkcyjnym – zajmuje się jego optymalizacją wydajnościową, tworzy interfejsy do modeli (takie jak REST API czy RPC) oraz nadzoruje przebieg prac programistycznych w sposób zapewniający jak najwyższą jakość rozwiązania przez testy automatyczne, CI/CD czy statyczną analizę kodu. Wspiera też Data Scientistów w zagadnieniach bliższych problemom inżynierskim niż naukowym. Krótko mówiąc – najbliżej mu do programisty.

Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

deepsense.ai is a team of business-oriented problem solvers. We use our outstanding technical proficiency to identify, analyze and solve problems with AI-powered solutions.

Research work is an essential part of deepsense.ai and a key aspect of the company’s development. Our projects bring fresh ideas to AI research, an area of human thought and production we believe is worth contributing to. In collaboration with top universities, scientific institutions and global corporations, we have made crucial contributions to the field of Reinforcement Learning.