DEEPSENSE.AI
Dział IT
Frontend Software Engineer

Miejsce
Warszawa / Bydgoszcz / Remote
Czas
3 mies. (lipiec - wrzesień)
Wynagrodzenie
4500 zł / m-c

CO OFERUJEMY:

Nasz coroczny wakacyjny program stażowy od lat cieszy się dużą popularnością. W każdej edycji zapraszamy na pokład kilka osób. Przez trzy miesiące młodzi specjaliści zgłębiają wiedzę w obszarze, w którym chcą się rozwijać, podejmując się realnych rozwiązań. Od początku zainicjowania Programu, założyliśmy sobie jeden podstawowy cel – nawiązanie długofalowej współpracy, chcemy, aby staż był szansą na rozpoczęcie drogi zawodowej dla zdolnych, ambitnych, z ogromnym potencjałem zapaleńców AI.

CEL / PROGRAM STAŻU:

Dołączając do naszego zespołu specjalistów od Frontendu, przy boku starszych kolegów i koleżanek – wszyscy to seniorzy – będziesz rozwijać swoje umiejętności programistyczne. Nasz główny stack technologiczny to: JavaScript, TypeScript, ReactJS, Redux, Jest.

ZADANIA STAŻYSTY:

Na pewno nie wrzucimy Cię na głęboką wodę. W zależności o Twoich umiejętności na dobry początek otrzymasz zadania, które pozwolą Ci się „rozkręcić” i nabrać rozpędu. Docelowo, co może być dla Ciebie mega ciekawe, czekają na Ciebie wyzwania w metodyce programowania funkcyjnego, co jak mówią osoby w zespole jest trendem przyszłości!

Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

deepsense.ai is a team of business-oriented problem solvers. We use our outstanding technical proficiency to identify, analyze and solve problems with AI-powered solutions.

Research work is an essential part of deepsense.ai and a key aspect of the company’s development. Our projects bring fresh ideas to AI research, an area of human thought and production we believe is worth contributing to. In collaboration with top universities, scientific institutions and global corporations, we have made crucial contributions to the field of Reinforcement Learning.