DEEPSENSE.AI
Dział IT
Data Scientist

Miejsce
Warszawa
Czas
3 miesiące (lipiec - wrzesień 2023 r.)
Wynagrodzenie
4500 zł / m-c

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

****

IDEALNY KANDYDAT TO:

Super jeżeli jesteś studentem ostatniego roku studiów inżynierskich lub magisterskich na kierunku m.in: Informatyka, Analiza i Przetwarzanie Danych, Data Science, Data Engineering, Matematyka, tak aby po zakończonym stażu praca w wymiarze min. ⅘ etatu była dla Ciebie możliwa.

Stawiamy na znajomość Pythona, sporym plusem będzie znajomość również takich narzędzi jak: Scikit-Learn, NumPy, Pandas i PyTorch/TensorFlow/Keras, a wszelkie doświadczenia projektowe prywatne, uczelniane, udział w szkoleniach czy konkursach w obszarze uczenia maszynowego będą bardzo mile widziane.

Poprzez swoje CV pokaż nam, jak blisko jesteś data science.

CEL STAŻU:

Nasz coroczny wakacyjny Program Stażowy od lat cieszy się dużą popularnością. W każdej edycji zapraszamy na pokład kilka osób. Przez trzy miesiące młodzi specjaliści zgłębiają wiedzę w obszarze sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego, podejmując się realnych rozwiązań. Od początku zainicjowania Programu, założyliśmy sobie jeden podstawowy cel – nawiązanie długofalowej współpracy, chcemy, aby staż był szansą na rozpoczęcie drogi zawodowej dla zdolnych, ambitnych, z ogromnym potencjałem zapaleńców AI.

ZADANIA STAŻYSTY:

W roli Data Scientist, przy boku starszych stażem kolegów i koleżanek, będziesz zajmować się analizą danych, reserachem, budowaniem rzeczy dookoła MLu, trenowanie istniejących modeli, porównywanie ich, wymyślanie metryk, zrozumienie jak działają – oczwyiście wszystko na miarę Twoich umiejętności. Na pewno nie wrzucimy Cię na głęboką wodę, ale z pewnością szansa pracy przy realnych rozwiązaniach pomoże rozwinąć Ci skrzydła. Będziesz mieć okazję, aby poznać nowe narzędzia.

Nasz orientacyjny stack technologiczny:
ML: scikit-learn, pandas, xgboost, lightGBM,
DL: PyTorch, TensorFlow, Keras, ONNX
CV: OpenCV
NLP: spaCy, HuggingFace
Data Vis: Tableau, Qlik, Jupyter, Matplotlip, Plotly, Seaborn, Dash

Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Firma deepsense.ai zajmuje się wytwarzaniem zaawansowanych systemów informatycznych opartych na sztucznej inteligencji i głębokim uczeniu maszynowym. Systemy deepsense.ai pozwalają wykorzystywać potencjał drzemiący w dużych zbiorach danych do budowania przewagi konkurencyjnej poprzez zastosowanie technologii z zakresu widzenia komputerowego (eng. computer vision), analizy predykcyjnej (eng. predictive analytics) i przetwarzania języka naturalnego (eng. natural language processing).

Firma powstała w 2014 roku i od tamtej pory z sukcesem realizuje międzynarodowe projekty dla takich klientów jak na przykład: Organizacja Narodów Zjednoczonych, Google, IBM, Intel czy Volkswagen.
Zespół deepsense.ai składa się z 120 specjalistów z obszaru sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Firma posiada dwa biura w Polsce (Warszawa, Bydgoszcz) oraz biuro w Stanach Zjednoczonych, ulokowane w centrum Doliny Krzemowej.