DDB
Client Service
Staż w dziale Client Service obsługującym klientów: Porsche, Spotify, Durex

Miejsce
Warszawa / Remote
Czas
1 miesiąc (do ustalenia)
Wynagrodzenie
3500 zł / m-c

CEL / PROGRAM STAŻU:

Żadna agencja reklamowa nie może funkcjonować bez działu Client Service. To właśnie account jest partnerem klienta, najlepiej zna jego biznes i potrzeby. Zapraszamy na staż do działu, który obsługuje takie marki jak: Porsche, Spotify, Durex i będzie mógł poznać kulisy powstawania kampanii reklamowych dla tych brandów.
Stażysta pozna codzienne funkcjonowanie agencji reklamowej. Zobaczy jak powstają produkcje telewizyjne i digitalowe. Będzie miał okazję uczestniczyć w briefach agencyjnych, współpracować z działem kreacji podczas pracy nad kampanią reklamową czy pojechać na plan filmowy lub sesję zdjęciową.
Będzie mógł zobaczyć, w jaki sposób planuje się pracę nad kampanią: od briefu do dostarczenia finalnych egzekucji, pozna narzędzia, które usprawniają przepływ pracy oraz będzie uczestniczył w nadzorowaniu pracy zespołu projektowego.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • współpraca nad kampanią reklamową z działami: Kreacji, Creative Project Management, Strategii
  • uczestniczenie w planowaniu prac zespołu projektowego i spotkaniach projektowych
  • śledzenie najnowszych trendów komunikacyjnych i inspirowanie nimi klienta i zespołu
  • udział w przygotowaniu briefów kreatywnych i analizy konkurencji
  • aktywny udział w burzy mózgów lub innej pracy nad pomysłami do kampanii reklamowej
  • odwiedziny na planie zdjęciowym lub sesji foto, w zależności od toczących się projektów
W zależności od sytuacji epidemiologicznej staż będzie się odbywał zdalnie, w systemie hybrydowym lub stacjonarnie w siedzibie firmy ul. Wybrzeże Gdyńskie 6c, Warszawa.
Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

DDB Warszawa, jedna z największych agencji reklamowych w Polsce, należąca do jednej z największych i najbardziej wpływowych sieci reklamowych i marketingowych na świecie DDB Worldwide. DDB Warszawa jak i DDB Worldwide wielokrotnie zdobywały tytuł Agencji Roku przyznawany przez najważniejsze festiwale kreatywności oraz wiodące w branży publikacje reklamowe i nagrody.

Warszawski oddział DDB pracuje między innymi dla takich marek jak: McDonald’s, T-Mobile, Porsche, Seat, Volkswagen, Tik Tok, Spotify, Intermarché.