CURTIS HEALTH CAPS
Dział Kontroli Jakości
Stażysta w Dziale Kontroli Jakości

Miejsce
Wysogotowo k. Poznania
Czas
3 miesiące
Wynagrodzenie
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

  • kierunek: Zarządzanie Jakością, Chemia, Biologia, Biotechnologia i pokrewne kierunki.
  • Kompetencje: mile widziana znajomość systemów jakości tj (HACCP, GMP, BRC, ISO 9001, ISO 14001)

CEL STAŻU:

  • Zapoznanie się z systemami jakościowymi w tym GMP oraz HACCP;
  • zapoznanie się z podstawowymi metodami fizyko-chemicznymi i mkrobiologicznymi stosowanymi w rutynowej kontroli produktów farmaceutycznych oraz suplementów diety i zasadami ich próbkowania .

ZADANIA STAŻYSTY:

  • Wykonywanie podstawowych analiz metodami fizyko-chemicznymi i mikrobiologicznymi stosowanymi w rutynowej kontroli produktów farmaceutycznych oraz suplementów diety i zasadami ich próbkowania .
Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Curtis Health Caps S.A. jest firmą zajmującą się produkcją kontraktową wielu różnorodnych preparatów w formie kapsułek miękkich o nieustannie dobrej jakości oraz form płynnych.  W celu spełnienia wszystkich wymagań skupiamy się na rozwoju i produkcji leków, wyrobów medycznych, suplementów diety, kosmetyków oraz produktów dla zwierząt w formie kapsułek miękkich oferując produkt luzem lub wyrób zapakowany. Zamówienia realizujemy wyłącznie dla Klientów B2B.

Cechujemy się szybkością działania, wysokim poziomem profesjonalizmu oraz dynamicznym rozwojem. Naszym największym zasobem są ludzie. Wyjątkowy zespół, który tworzymy, pozwala nam osiągać założone cele w atmosferze współpracy. Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie wymaga ogromnej wiedzy, doświadczenia oraz wyczucia, dlatego cenimy kreatywność i innowacyjność, szukamy wiedzy i zaangażowania wśród potencjalnych pracowników.