CHANGE SERVICEPLAN
Client Service
Staż w Dziale Obsługi Klienta

Miejsce
Warszawa
Czas
od 1 do 3 m-cy (zacznij kiedy chcesz)
Wynagrodzenie
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

Osoba której szukamy lubi być liderem, ponieważ w dziale obsługi klienta trzeba organizować wszystkie działy wewnątrz agencji i koordynować postęp prac. Oczywiście nie wszystkie umiejętności trzeba znać na stażu, ale docelowo account, czyli osoba obsługująca klientów jest w środku wszystkich wydarzeń w agencji.

CEL STAŻU:

Na stażu poznasz działanie agencji. Będziesz pracować pod okiem doświadczonego pracownika, który wdroży Cię w pracę z każdym działem firmy.

ZADANIA STAŻYSTY:

Staż zaczynamy od podstaw i zadań, które należą do dobrych nawyków, które stopniowo uzupełniamy nowymi zadaniami aby urozmaicić dzień pracy. Pracując pod okiem doświadczonej osoby będą to początkowo zadania wsparcia codziennych czynności biurowych, proste zadania przy realizacji projektów aż stopniowo będziesz osiągać samodzielnosć w niektórych obszarach.

MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU:

Staż realizowany jest w siedzibie agencji przy al. Jerozolimskich 134 w Warszawie. Change Serviceplan jest częścią Group One z którym dzieli biuro. Naturalny przepływ informacji i poznawanie kolegów/koleżanki z pracy a także innych spółek Grupy powoduje że można dowiedzieć się ciekawych informacji i znaleźć idealne miejsce dla siebie.

Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Agencja reklamowa Change Serviceplan prowadzi komunikację marek. Zajmujemy się zarówno strategią komunikacji, doradztwem reklamowym i biznesowym jak i produkcją reklam w każdym medium, ale wierzymy że najważniejszą częścią naszego biznesu jest sam pomysł i historie jakie opowiada marka. Mamy zespół który w większości pracuje z nami kilka lat, więc czujemy się pracy jak w grupie przyjaciół z którymi możemy wszystko.