CENATORIUM
Dział pozyskiwania i przetwarzania danych

Miejsce
Olsztyn
Czas
3 miesiące (sierpień-październik)
Wynagrodzenie
2500 zł.

DLA KOGO?

Na to stanowisko poszukujemy studenta lub absolwenta kierunków „Gospodarka przestrzenna” lub „Ekonomia”.
Szukamy osoby dokładnej, sumiennej i skupionej na powierzonych jej zadaniach.

ZADANIA STAŻYSTY

Zakresem obowiązków stażysty będzie przetwarzanie, digitalizacja, weryfikacja i ocena danych dotyczących rynku nieruchomości a także monitoring poprawności i jakości dostępnych danych.

DLACZEGO WARTO? 

  • Dzięki stażowi w naszej firmie poznasz tajniki rynku nieruchomości, nauczysz się weryfikować dane i wyciągać z nich wnioski a także poznasz tajniki Excela.
  • Nasz staż pomoże Ci w uzyskaniu doświadczenia przydatnego w poszukiwaniu pracy w obszarach analizy danych oraz rynku nieruchomości.

O pracodawcy

Cenatorium to czołowy dostawca rozwiązań opartych o dane, wykorzystywanych zarówno przez większość sektorów gospodarki, jak i klientów indywidualnych. Łączymy doświadczenia oraz wiedzę o dynamice zjawisk gospodarczych w przestrzeni z zaawansowanymi technologiami przetwarzania danych. Dysponujemy – stale rozbudowywaną bazą informacji o nieruchomościach i ich otoczeniu. Równolegle tworzymy autorskie rozwiązania IT, w tym narzędzia analityczne oparte o machine learning, niejednokrotnie czerpiące z dużych, nieustrukturyzowanych zbiorów danych. Stawiamy na dostarczanie przyjaznych rozwiązań zwiększających efektywność i porządkujących procesy biznesowe. Dostarczając wiedzę wspieramy naszych Klientów w podejmowaniu optymalnych decyzji.

Jesteśmy stabilną firmą, której udaje się zachować świeżość i dynamikę w działaniu. Trzon stanowią ludzie, którzy są z nami od początku. Kolejne talenty dołączają do naszego zespołu budując niepowtarzalną atmosferę.

Za sukcesami Cenatorium stoi zgrany zespół o bardzo unikalnych i różnorodnych kompetencjach: wysoko wykwalifikowani programiści, specjaliści od analizy i przetwarzania danych przestrzennych, eksperci od planowania i infrastruktury, prawnicy,  analitycy rynku nieruchomości.

Każda z osób, ma wkład w rozwój zarówno przez swoją pracę, jak i realizację autorskich pomysłów. Lubimy pracować z najlepszymi to znaczy nie tylko z doświadczonymi już ekspertami, ale też z osobami mającymi pasję i otwarte głowy.