CENATORIUM
Dział Administracji

Miejsce
Warszawa
Czas
3 miesiące (czerwiec-wrzesień)
Wynagrodzenie
2500 zł.

DLA KOGO?

Szukamy osoby która wyróżniać się będzie wysoką kulturą osobistą, chęcią do działania i pozytywną energią.
Idealnego kandydata powinna cechować wielozadaniowość i skrupulatność w powierzonych mu zadaniach.
Mile widziane osoby w trakcie studiów na kierunkach administracyjnych.

ZADANIA STAŻYSTY

Twoim zadaniem będą:

  • prace związane z obsługą bieżącą biura tj. realizowanie zadań od Zarządu Spółki,
  • obsługa spotkań, rejestrowanie korespondencji,
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji oraz rezerwacjami sal konferencyjnych,
  • pozyskiwanie ofert i składanie zamówień dotyczących wyposażenia biura,
  • kontakt z helpdeskiem oraz współpraca z poszczególnymi działami w bieżących zadaniach.

DLACZEGO WARTO? 

  • Dzięki stażowi w naszej firmie dowiesz się jak funkcjonuje przedsiębiorstwo w zakresie administracji i działania sekretariatu.
  • Nasz staż pomoże Ci w uzyskaniu doświadczenia przydatnego w poszukiwaniu pracy na takich stanowiskach jak Recepcjonista/ka biurowy/a, Asystent/ka prezesa, Asystent ds. administracji.

O pracodawcy

Cenatorium to czołowy dostawca rozwiązań opartych o dane, wykorzystywanych zarówno przez większość sektorów gospodarki, jak i klientów indywidualnych. Łączymy doświadczenia oraz wiedzę o dynamice zjawisk gospodarczych w przestrzeni z zaawansowanymi technologiami przetwarzania danych. Dysponujemy – stale rozbudowywaną bazą informacji o nieruchomościach i ich otoczeniu. Równolegle tworzymy autorskie rozwiązania IT, w tym narzędzia analityczne oparte o machine learning, niejednokrotnie czerpiące z dużych, nieustrukturyzowanych zbiorów danych. Stawiamy na dostarczanie przyjaznych rozwiązań zwiększających efektywność i porządkujących procesy biznesowe. Dostarczając wiedzę wspieramy naszych Klientów w podejmowaniu optymalnych decyzji.

Jesteśmy stabilną firmą, której udaje się zachować świeżość i dynamikę w działaniu. Trzon stanowią ludzie, którzy są z nami od początku. Kolejne talenty dołączają do naszego zespołu budując niepowtarzalną atmosferę.

Za sukcesami Cenatorium stoi zgrany zespół o bardzo unikalnych i różnorodnych kompetencjach: wysoko wykwalifikowani programiści, specjaliści od analizy i przetwarzania danych przestrzennych, eksperci od planowania i infrastruktury, prawnicy,  analitycy rynku nieruchomości.

Każda z osób, ma wkład w rozwój zarówno przez swoją pracę, jak i realizację autorskich pomysłów. Lubimy pracować z najlepszymi to znaczy nie tylko z doświadczonymi już ekspertami, ale też z osobami mającymi pasję i otwarte głowy.