BILLON
WEB DEVELOPMENT
Junior JavaScript developer

Miejsce
zdalnie
Czas
od 15.06.22 ( 3-5 miesięcy)
Wynagrodzenie
4500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

student/ka lub absolwent/ka kierunków informatycznych lub pokrewnych,
który/a:

  • zna JavaScript/Typescript w stopniu podstawowym
  • zna HTML i CSS
  • posługuje się językiem angielskm w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji
  • zna w stopniu podstawowym protokół http oraz komunikację client-server
  • jest komunikatywny i chce się rozwijać z podejściem typu ‘problem solver’

Znajomość React.js będzie dodatkowym atutem.

 

CEL / PROGRAM STAŻU:

Dzięki stażowi możesz nabyć wiedzę i poznać zasady działania technologii blockchain, a także nauczyć się jak wygląda praca na styku biznesu i środowiska IT. Wykorzystasz nabytą już wiedzę w warunkach komercyjnych, a od najlepszych specjalistów w dziedzinie podpatrzysz dobre praktyki.

Po zakończeniu stażu z wynikiem pozytywnym chcielibyśmy nawiązać długoterminową współpracę z osobami które będą chciały rozwijać się w naszej firmie.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • Implementacja zaprojektowanej architektury zarówno w formie frontendu jak i backendu przy użyciu najnowszych technologii oraz standardów programowania,
  • pisanie testów automatycznych weryfikujących poprawność funkcjonalności
  • Udział w zaprojektowaniu i wdrożeniu API do systemu blockchainowego
Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Nie wahaj się aplikować na staże w Billonie – u nas kariera od Testera do Project Managera! Zespół ponad 80. Specjalistów pomoże Ci odnaleźć Twoją ścieżkę kariery i odkryć Twój potencjał.

Billon uwolnił potencjał blockchaina, tworząc nową, wydajną i skalowalną technologię rozproszonego rejestru (DLT) dla biznesu. Połączyliśmy w ramach jednego systemu transakcje walutami narodowymi, zapisywanie dokumentów i zarządzanie tożsamością. Rozwiązaliśmy przeszkody uniemożliwiające masowe wdrożenia innych protokołów blockchain, a nasza technologia obsługuje już rozwiązania w zakresie oprogramowania dla banków, programów motywacyjnych i lojalnościowych, mikropłatności oraz zarządzania dokumentami i tożsamością zgodnego z RODO.

Więcej na: www.billongroup.com