BILLON
DZIAŁ QUALITY ASSURANCE
Billon Quality Assurance Tester

Miejsce
Warszawa/ hybrydowo
Czas
1.06 - 31.08.2023
Wynagrodzenie
3600 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

  • wykształcenie kierunkowe: ukończone lub wciąż trwające (nawet lepiej) studia informatyczne (lub pokrewne);
  • oczekiwane umiejętności: znajomość obsługi systemów operacyjnych takich jak Windows, Linux, Android i iOS;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • ważne kompetencje miękkie: dobra organizacja pracy i zarządzanie swoim czasem, zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy, logiczne i analityczne myślenie, praca w zespole.

CEL / PROGRAM STAŻU:

W trakcie trwania stażu nauczysz się korzystania z podstawowych narzędzi testerskich (takich jak SoapUI, Postman, Postgres, platforma Phabricator); kompleksowego testowania oprogramowania na wszystkich warstwach – Silnika (C++), Baz Danych (Java), Webowej (Regex) oraz Aplikacji Mobilnych; analiza działania skryptów i narzędzi firmy, spisywanie dokumentacji projektowej (biznesowej i technicznej); analiza i raportowanie wyników testów oraz zgłaszanie wykrytych błędów; automatyzacji testów, tworzenia nowych narzędzi i skryptów (głównie w języku Python,
ale również Bash).

ZADANIA STAŻYSTY:

Nauka, nauka i więcej nauki. Po okresie nauki testy manualne, a z czasem rozpoczęcie procesów automatyzacji.

Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Nie wahaj się aplikować na staże w Billonie – u nas kariera od Testera do Project Managera! Zespół ponad 80. Specjalistów pomoże Ci odnaleźć Twoją ścieżkę kariery i odkryć Twój potencjał.

Billon uwolnił potencjał blockchaina, tworząc nową, wydajną i skalowalną technologię rozproszonego rejestru (DLT) dla biznesu. Połączyliśmy w ramach jednego systemu transakcje walutami narodowymi, zapisywanie dokumentów i zarządzanie tożsamością. Rozwiązaliśmy przeszkody uniemożliwiające masowe wdrożenia innych protokołów blockchain, a nasza technologia obsługuje już rozwiązania w zakresie oprogramowania dla banków, programów motywacyjnych i lojalnościowych, mikropłatności oraz zarządzania dokumentami i tożsamością zgodnego z RODO.

Więcej na: www.billongroup.com