BILLON
QUALITY ASSURANCE
Tester

Miejsce
hybrydowo / Warszawa
Czas
od 15.06.22 ( 3-5 miesięcy)
Wynagrodzenie
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

student/ka lub absolwent/ka kierunków informatycznych lub pokrewnych,

który/a:

  • zna system operacyjny Linux, Ubuntu
  • posiada zdolności analitycznego myślenia, jest spostrzegawczy i dokładny w wykonywaniu testów
  • zna język angielski w stopniu komunikatywnym

certyfikat ISTQB będzie dodatkowym atutem.

CEL / PROGRAM STAŻU:

Dzięki stażowi możesz nabyć wiedzę i poznać zasady działania technologii blockchain, a także nauczyć się jak wygląda praca na styku biznesu i środowiska IT. Wykorzystasz nabytą już wiedzę w warunkach komercyjnych, a od najlepszych specjalistów w dziedzinie podpatrzysz dobre praktyki.

Po zakończeniu stażu z wynikiem pozytywnym chcielibyśmy nawiązać długoterminową współpracę z osobami które będą chciały rozwijać się w naszej firmie.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • wykonywanie testów aplikacji, oprogramowania według określonych scenariuszy
  • wyszukiwanie i zgłaszanie problemów związanych z oprogramowaniem
  • tworzenie dokumentacji technicznej dla test-case’ów oraz projektowanie scenariuszy testowych, zgodnie z wymaganiami, specyfikacją określonego projektu
  • współpraca z zespołem programistów i analityków w zakresie rozwiązywania problemów wykrytych w czasie testów
Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Nie wahaj się aplikować na staże w Billonie – u nas kariera od Testera do Project Managera! Zespół ponad 80. Specjalistów pomoże Ci odnaleźć Twoją ścieżkę kariery i odkryć Twój potencjał.

Billon uwolnił potencjał blockchaina, tworząc nową, wydajną i skalowalną technologię rozproszonego rejestru (DLT) dla biznesu. Połączyliśmy w ramach jednego systemu transakcje walutami narodowymi, zapisywanie dokumentów i zarządzanie tożsamością. Rozwiązaliśmy przeszkody uniemożliwiające masowe wdrożenia innych protokołów blockchain, a nasza technologia obsługuje już rozwiązania w zakresie oprogramowania dla banków, programów motywacyjnych i lojalnościowych, mikropłatności oraz zarządzania dokumentami i tożsamością zgodnego z RODO.

Więcej na: www.billongroup.com