BILLON
LEGAL
Paralegal

Miejsce
Warszawa
Czas
od 15.06.22 ( 3-5 miesięcy)
Wynagrodzenie
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

student/ka IV lub V roku lub absolwent/ka studiów prawniczych
który/a:

  • bardzo dobrze zna język angielski w mowie i piśmie
  • Zna i interesuje się prawem handlowym
  • interesuje się branżą FinTech

CEL / PROGRAM STAŻU:

Dzięki stażowi możesz nabyć wiedzę i poznać zasady działania technologii blockchain, a także nauczyć się jak wygląda praca dotycząca zagadnień prawa w środowisku FinTech. Wykorzystasz nabytą już wiedzę w warunkach komercyjnych, a od najlepszych specjalistów w dziedzinie podpatrzysz dobre praktyki.

Po zakończeniu stażu z wynikiem pozytywnym chcielibyśmy nawiązać długoterminową współpracę z osobami które będą chciały rozwijać się w naszej firmie.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji korporacyjnej i umów
  • protokołowanie spotkań
  • wsparcie procesu obiegu dokumentów prawnych
Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Nie wahaj się aplikować na staże w Billonie – u nas kariera od Testera do Project Managera! Zespół ponad 80. Specjalistów pomoże Ci odnaleźć Twoją ścieżkę kariery i odkryć Twój potencjał.

Billon uwolnił potencjał blockchaina, tworząc nową, wydajną i skalowalną technologię rozproszonego rejestru (DLT) dla biznesu. Połączyliśmy w ramach jednego systemu transakcje walutami narodowymi, zapisywanie dokumentów i zarządzanie tożsamością. Rozwiązaliśmy przeszkody uniemożliwiające masowe wdrożenia innych protokołów blockchain, a nasza technologia obsługuje już rozwiązania w zakresie oprogramowania dla banków, programów motywacyjnych i lojalnościowych, mikropłatności oraz zarządzania dokumentami i tożsamością zgodnego z RODO.

Więcej na: www.billongroup.com