BAKALLAND
Supply Chain
Stażysta w dziale Supply Chain

Miejsce
Warszawa
Czas
od: 01.07 do: 31.08 lub 30.09.2020
Wynagrodzenie
4000 zł / m-c

INFORMACJE DLA KANDYDATA

Do formularza aplikacyjnego prosimy załączyć CV.

Rekrutacja zakończona
Podobne staże innych pracodawców
DEEPSENSE.AI
Dział IT
Warszawa
3 miesące
Dział IT
Warszawa
3 miesące
Dział IT
Warszawa
3 miesące
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT:

  • Student ostatnich lat lub absolwent kierunku: logistyka, finanse, ekonomia, ekonometria, statystyka,
  • O wysokich umiejętnościach analizy dużych zbiorów danych,
  • Umiejący efektywnie korzystać z pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Płynnie posługujący się językiem angielskim,
  • Prezentujący aktywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • Kreatywny i otwarty na nowe wyzwania.

DOŁĄCZAJĄC DO NASZEGO ZESPOŁU:

  • Samodzielnie poprowadzisz projekt optymalizujący wybrany obszar łańcucha dostaw,
  • Nauczysz się podstaw zarządzania projektami w dużej organizacji,
  • Wykorzystasz w praktyce wiedzę zdobytą na studiach,
  • Poznasz specyfikę działania rynku FMCG pracując dla lidera branżowego.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • Przegląd operacji logistycznych w magazynie centralnym,
  • Współpraca z operatorem logistycznym w celu zlokalizowania potencjalnych optymalizacji procesowych,
  • Współpraca z zespołami zakupów, R&D oraz produkcji w celu wypracowania wspólnych rekomendacji optymalizacji,
  • Wsparcie zespołu logistyki w codziennej pracy.

Finalny zakres odpowiedzialności zostanie ustalony z kandydatem na podstawie poziomu kompetencji oraz wykształcenia kierunkowego.

W trakcie stażu możliwe wyjazdy do lokalizacji poza Warszawą w wymiarze nie większym niż 2 dni tygodniowo (środek transportu zapewnia Bakalland S.A.).

GK Bakalland jest liderem na rynku bakalii w Polsce. Nasze produkty są znane na całym świecie, dlatego że m.in. cenimy sobie wysoką jakość, dynamiczny rozwój i szybkość działania.

Wysokie wyniki osiągamy dzięki pracy zespołowej, odpowiedzialności i orientacji na klientów. Jeżeli wyznajesz podobne wartości, jesteś ambitny i kreatywny oraz chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w przyjaznej atmosferze to koniecznie wyślij do nas swoje zgłoszenie!