BAKALLAND
Dział Kadr i Płac

Miejsce
Janów Podlaski
Czas
2 - 3 miesiące
Wynagrodzenie
2500 zł.

DLA KOGO?

Student zarządzania zasobami ludzkimi, prawa pracy lub pokrewnych. Chcący rozwijać się w zakresie obsługi administracyjnej procesów zatrudnienia i przebiegu pracy. Zainteresowany tematyką kadrowo-płacową, posiadający dobrą znajomość obsługi pakietu MS Office, dokładny i odpowiedzialny za powierzone zadania.

ZADANIA STAŻYSTY

Wsparcie działu HR w codziennych zadaniach, m.in.:

  • Komunikacja z personelem zatrudnionym na produkcji,
  • Administracja obiegu dokumentów kadrowo-płacowych w firmie,
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych i współpraca z agencjami pracy.

DLACZEGO WARTO?

Staż to szansa na:

  • Poznanie „od kuchni” pracy w wewnętrznym dziale HR
  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacji i zatrudnienia (zamieszczanie ogłoszeń, kontakt z kandydatami, organizacja spotkań)
  • Pomoc w zadaniach kadrowo-administracyjnych i innych projektach działu

PAMIĘTAJ !

Przed wypełnieniem formularza aplikacyjnego i dołączeniem CV pobierz zadanie Case Study (w granatowym boksie po prawej), rozwiąż je i dołącz do aplikacji.

GK Bakalland jest liderem na rynku bakalii w Polsce. Nasze produkty są znane na całym świecie, dlatego że m.in. cenimy sobie wysoką jakość, dynamiczny rozwój i szybkość działania.

Wysokie wyniki osiągamy dzięki pracy zespołowej, odpowiedzialności i orientacji na klientów. Jeżeli wyznajesz podobne wartości, jesteś ambitny i kreatywny oraz chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w przyjaznej atmosferze to koniecznie wyślij do nas swoje zgłoszenie!