Amica
Dział Zarządzania Jakością, Badań i Rozwoju Towarów

Miejsce
Wronki
Czas
2 m-ce (czerwiec - sierpień)
Wynagrodzenie
2500 zł.

DLA KOGO?

Student/ka lub absolwent studiów inżynierskich lub kandydat/ka z wiedzą techniczną.

ZADANIA STAŻYSTY

Udział w kontroli jakościowej na różnych etapach produkcji. Udział przy badaniach sprzętów AGD (pralki, zmywarki, lodówki, SDA).

DLACZEGO WARTO? 

Stażysta będzie miał możliwość poznania pracy w dziale zarządzania jakością IQC (kontrola wejściowa), OQC (kontrola wyjściowa) zarówno dla naszych wyrobów jak również towarów. Poza tym będzie miał możliwość poznania pracy w laboratorium badań towarów w sekcji R&D naszego działu. Pozna zasady kontroli jakościowej na różnych etapach produkcji , znajomość różnych grup produktowych z zakresu branży AGD, poza metodykę badań sprzętów AGD (pralki, zmywarki, lodówki, SDA, itd.)

O pracodawcy

Firma specjalizująca się w produkcji elektrycznego sprzętu AGD gospodarstwa domowego. Na rynku polskim Amica jest niekwestionowaną marką numer jeden – jest to najbardziej rozpoznawalna marka AGD wśród Polaków, a produkty z jej logiem
sprzedają się najczęściej i stoją w ponad połowie polskich domów. Amica cieszy się też zaufaniem wśród konsumentów zagranicznych. Konsekwentne doskonalenie rozwiązań technologicznych w stylowej formie sprawiło, że dziś 70 proc. przychodów firmy jest generowanych na ponad 50 rynkach zagranicznych.