Amica
Dział Dokumentacji i Analiz

Miejsce
Wronki
Czas
2 miesiące (lipiec - sierpień)
Wynagrodzenie
2500 zł.

DLA KOGO?

Wykształcenie techniczne lub umiejętności techniczno-inżynierskie.Umiejętność czytania rysunku technicznego. Znajomość MS Office, w szczególności bardzo dobra znajomość Excel. Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

ZADANIA STAŻYSTY

  • Przygotowywanie dokumentacji serwisowej do sprzętu AGD.
  • Tworzenie i aktualizacja katalogów serwisowych.
  • Współpraca z dostawcami w zakresie dokumentacji serwisowej.

DLACZEGO WARTO? 

To szansa na poznanie specyfiki pracy zespołu ds. dokumentacji oraz serwisu w firmie o międzynarodowym zasięgu. Praktyczne doskonalenie i wykorzystanie programu Excel w pracy na plikach z wieloma danymi. Zapoznanie się z programami graficznymi i ich wykorzystaniem w pracy z dokumentami.

O pracodawcy

Firma specjalizująca się w produkcji elektrycznego sprzętu AGD gospodarstwa domowego. Na rynku polskim Amica jest niekwestionowaną marką numer jeden – jest to najbardziej rozpoznawalna marka AGD wśród Polaków, a produkty z jej logiem
sprzedają się najczęściej i stoją w ponad połowie polskich domów. Amica cieszy się też zaufaniem wśród konsumentów zagranicznych. Konsekwentne doskonalenie rozwiązań technologicznych w stylowej formie sprawiło, że dziś 70 proc. przychodów firmy jest generowanych na ponad 50 rynkach zagranicznych.