Cenatorium to czołowy dostawca rozwiązań opartych o dane, wykorzystywanych zarówno przez większość sektorów gospodarki, jak i klientów indywidualnych. Łączymy doświadczenia oraz wiedzę o dynamice zjawisk gospodarczych w przestrzeni z zaawansowanymi technologiami przetwarzania danych. Dysponujemy – stale rozbudowywaną bazą informacji o nieruchomościach i ich otoczeniu. Równolegle tworzymy autorskie rozwiązania IT, w tym narzędzia analityczne oparte o machine learning, niejednokrotnie czerpiące z dużych, nieustrukturyzowanych zbiorów danych. Stawiamy na dostarczanie przyjaznych rozwiązań zwiększających efektywność i porządkujących procesy biznesowe. Dostarczając wiedzę wspieramy naszych Klientów w podejmowaniu optymalnych decyzji.

Jesteśmy stabilną firmą, której udaje się zachować świeżość i dynamikę w działaniu. Trzon stanowią ludzie, którzy są z nami od początku. Kolejne talenty dołączają do naszego zespołu budując niepowtarzalną atmosferę.

Za sukcesami Cenatorium stoi zgrany zespół o bardzo unikalnych i różnorodnych kompetencjach: wysoko wykwalifikowani programiści, specjaliści od analizy i przetwarzania danych przestrzennych, eksperci od planowania i infrastruktury, prawnicy,  analitycy rynku nieruchomości.

Każda z osób, ma wkład w rozwój zarówno przez swoją pracę, jak i realizację autorskich pomysłów. Lubimy pracować z najlepszymi to znaczy nie tylko z doświadczonymi już ekspertami, ale też z osobami mającymi pasję i otwarte głowy.