URTICA
URTICA - Dział Personalny

Miejsce
Wrocław
Czas
3-4 miesiące czerwiec - wrzesień
Wynagrodzenie
2500 zł.

DLA KOGO?

Obecnie do siedziby Spółki we Wrocławiu poszukujemy osobę na stanowisko Stażysty w Dziale Personalnym.

ZADANIA STAŻYSTY

  • wsparcie prac związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych;
  • pomoc w organizacji szkoleń;
  • wykonywanie czynności związanych z obiegiem dokumentów oraz ich archiwizacją;
  • poznanie aplikacji funkcjonujących w dziale;
  • weryfikacja danych.

DLACZEGO WARTO?

  • zdobędziesz merytoryczną wiedzę oraz praktyczne doświadczenie;
  • otrzymasz referencje po zakończeniu stażu;
  • zapewnimy wsparcie Mentora/ Opiekuna przez cały okres trwania stażu.

Urtica Sp. z o. o. jest największym dystrybutorem leków na rynku szpitalnym. Codziennie zapewniamy leki dla wszystkich placówek szpitalnych w Polsce. Zajmujemy się̨ szeroko pojętą ̨ dystrybucją na rynku farmaceutycznym. Obsługujemy wszystkie szpitale w Polsce i ponad 4000 pozostałych odbiorców (głównie NZOZ-y, Sanepidy, i in.) naterenie całego kraju.

Podczas trwania stażu zapewniamy m.in.: wsparcie Mentora/ Opiekuna przez cały okres trwania stażu, ciekawą pracę w dynamicznym zespole w pełnym wymiarze godzin, udział w realizowanych projektach optymalizacyjnych i rozwojowych, naukę od najlepszych specjalistów, rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami.