TVN
Staż w Dziale Premium TV

Miejsce
Warszawa
Czas
3 miesiące (czerwiec- sierpień)
Wynagrodzenie
2500 zł.

DLA KOGO?

  • osoba zainteresowana tematyką mediów
  • chętna do nauki, zdobycia pierwszych doświadczeń w pracy oraz kontynuowania kariery w świecie mediów
  • znająca dobrze pakiet MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • znająca j. angielski w stopniu dobrym
  • osoba dobrze zorganizowana i potrafiąca pracować wielozadaniowo
  • kreatywna i zaangażowana

ZADANIA STAŻYSTY

  • wsparcie zespołu przy obsłudze handlowej Kanałów Grupy TVN Discovery w zakresie sprzedaży projektów
  • sponsoringowych oraz działań niestandardowych
  • wsparcie przy przygotowywaniu prezentacji handlowych i analiz
  • pomoc w realizacji bieżących zadań zespołu

DLACZEGO WARTO?

  • zdobędziesz unikalną wiedzę dotyczącą funkcjonowania rynku reklamy od środka
  • będziesz miał/miała okazję pracować w największej prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery
  • zdobędziesz bogate doświadczenie w zakresie pracy nad multiplatformowymi projektami niestandardowymi

Grupa TVN to wiodący nadawca telewizyjny w Polsce, należący od 2018 roku do amerykańskiego koncernu mediowego Discovery Communications. Obecnie posiada aż 14 kanałów telewizyjnych, w tym wysokiej jakości kanały tematyczne, lifestylowe oraz stacje informacyjne. Do szerokiego portfolio produktów firmy należy także player.pl – najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce, który obecnie liczy ponad 5 mln użytkowników.

Nasza firma to jednak przede wszystkim ludzie. Pracuje i współpracuje z nami ponad 3 tysiące profesjonalistów i najlepszych specjalistów w swoim fachu, którzy każdego dnia rozwijają się w różnorodnych obszarach, takich jak: Program i Produkcja, Programy Informacyjne, Nowe Media, Sprzedaż i Marketing, Technologia i Technika, Biznes i Administracja oraz Finanse. Oprócz rozwoju i pasji do pracy stawiamy na przejrzystą komunikację, zrozumienie i wsparcie, różnorodność oraz poczucie humoru, bo przecież rozrywka jest domeną telewizji.