PHARMALINK
Dział Zarządzania Wierzytelnościami (IT bazy danych)

Miejsce
Wrocław
Czas
3 miesiące (czerwiec- sierpień)
Wynagrodzenie
2500 zł.

DLA KOGO?

  • wykształcenie wyższe lub jest w trakcie studiów;
  • otwartość na nowe inicjatywy, projekty, zadania;
  • umiejętność wyciągania wniosków, kreatywność;
  • bardzo dobra znajomość MS Excel (w tym VBA);
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność posługiwania się narzędziami informatycznymi;
  • zorientowanie na pracę grupową oraz projektową;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość SQL.

ZADANIA STAŻYSTY

  • analiza i wizualizacja danych z wykorzystaniem najnowszych technologii;
  • budowanie i modyfikację istniejących modeli danych;
  • bieżąca analiza portfela odbiorców;
  • analiza bieżącej sytuacji finansowej odbiorców;
  • wykorzystanie wiedzy z zakresu statystyki i analizy w bieżącym raportowaniu;
  • realizacja dodatkowych zadań zleconych przez Dyrektora Działu.

DLACZEGO WARTO?

Dlaczego warto odbyć staż właśnie u nas?
  • zdobędziesz merytoryczną wiedzę oraz praktyczne doświadczenie;
  • otrzymasz referencje po zakończeniu stażu;
  • zapewnimy wsparcie Mentora/ Opiekuna przez cały okres trwania stażu;
  • oferujemy ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole w pełnym wymiarze godzin.

Pharmalink jest wiodącym dostawcą rozwiązań logistycznych dla branży farmaceutycznej. Specjalizujemy się w transporcie leków w warunkach pełnej kontroli temperatury. Nasze procesy, flota i procedury są zgodne z wymogami Prawa Farmaceutycznego i Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej. To gwarantuje najwyższą jakość przechowywania, transportu i doręczenia farmaceutyków.

Pharmalink to także nowoczesne hurtownie: farmaceutyczna i farmaceutyczna weterynaryjna, zapewniające zachowanie najwyższych standardów w farmacji.