INTER CARS
Dział User Experience

Miejsce
Warszawa
Czas
2 miesiące (lipiec-wrzesień)
Wynagrodzenie
2500 zł.

INFORMACJE DLA KANDYDATA

Do formularza aplikacyjnego prosimy załączyć CV oraz rozwiązane case study. Treść zadania case study możesz pobrać tutaj. Po jego rozwiązaniu prosimy o dołączenie do formularza zgłoszeniowego.

Inne staże tego pracodawcy
INTER CARS
Warszawa
2500 zł.
Podobne staże innych pracodawców
ROHLIG SUUS
Dział IT/PMO
Warszawa
3 miesiące lipiec - wrzesień
2500 zł.
PHARMALINK
Dział IT
Łódź
3-4 miesiące (czerwiec - wrzesień)
2500 zł.
PHARMALINK
Dział Zarządzania Wierzytelnościami (IT bazy danych)
Wrocław
3 miesiące (czerwiec- sierpień)
2500 zł.

DLA KOGO?

Student(-ka) studiów socjologicznych, etnograficznych, psychologicznych lub informatycznych (preferowane multimedia, projektowanie, itp.), I-II rok studiów magisterskich lub absolwenci do 30 roku życia.

Osoba samodzielna, myśląca nieszablonowo, ale znająca standardy rozwiązań stosowanych w internecie i podstawy projektowania zorientowanego na użytkownika. Komunikatywność, umiejętność argumentacji i dociekliwość będą ogromnym atutem.

ZADANIA STAŻYSTY

  • Zbieranie wymagań biznesowych, prowadzenie konsultacji z IT w sprawie możliwości implementacji rozwiązań
  • Projektowanie procesów
  • Projektowanie makiet nisko i wysokopoziomowych – od rozwiązań typu papier-ołówek po makiety w programie graficznym
  • Przygotowanie i realizacja badań z użytkownikami, raportowanie wniosków
  • Pisanie dokumentacji funkcjonalnej dla developerów

DLACZEGO WARTO?

Poznasz User Experience w pełnym przekroju. Staż składa się z 4 części:

  • badania
  • analizy
  • makietowanie
  • pisanie dokumentacji

Jesteśmy największym dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych na rynku Europy Środkowo – Wschodniej. Oferujemy Tobie realizację ambitnych, technologicznych wyzwań w międzynarodowym środowisku. Posiadamy ponad 240 oddziałów w Polsce i drugie tyle w Europie, jesteśmy właścicielami motointegrator.pl Chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na www.intercars.eu