BAKALLAND
Dział zakupów

Miejsce
Warszawa
Czas
3 miesiące
Wynagrodzenie
2500 zł.

DLA KOGO?

  • Dobra znajomość Excela;
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego (będzie potrzebny do rozmów telefonicznych oraz wymiany mailowej);
  • Bardzo dobra komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów (do obowiązków będzie należało dzwonienie do dostawców zagranicznych).

ZADANIA STAŻYSTY

  • Praca z systemem informatycznym SAP oraz narzędziami biurowymi (skaner, mail itp.).
  • Tworzenie raportów Excel według wytycznych.
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z dostawcami (w języku angielskim).
  • Wsparcie w bieżących codziennych zadaniach członków zespołu.

DLACZEGO WARTO?

  • Stażysta pozna codzienną pracę Działu Zakupów w przedsiębiorstwie kupującym bakalie na całym świecie.
  • Będzie miał szansę na komunikację z przedstawicielami różnych kultur biznesowych.
  • Odbędzie trening skuteczności w wywieraniu wpływu i osiąganiu ustępstw ze strony partnerów biznesowych.
  • Będzie miał też okazję poznać pracę w systemie SAP, którego znajomość jest dziś bardzo pożądana wśród pracodawców.

PAMIĘTAJ !

Przed wypełnieniem formularza aplikacyjnego i dołączeniem CV pobierz zadanie Case Study (w granatowym boksie po prawej), rozwiąż je i dołącz do aplikacji.

GK Bakalland jest liderem na rynku bakalii w Polsce. Nasze produkty są znane na całym świecie, dlatego że m.in. cenimy sobie wysoką jakość, dynamiczny rozwój i szybkość działania.

Wysokie wyniki osiągamy dzięki pracy zespołowej, odpowiedzialności i orientacji na klientów. Jeżeli wyznajesz podobne wartości, jesteś ambitny i kreatywny oraz chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w przyjaznej atmosferze to koniecznie wyślij do nas swoje zgłoszenie!