BAKALLAND
Dział Techniczny

Miejsce
Łódź
Czas
1 miesiąc (lipiec lub sierpień)
Wynagrodzenie
2500 zł.

DLA KOGO?

  • Student mechatroniki lub automatyki;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatyki i hydrauliki siłowej;
  • Znajomość elementów napędu i sterowania maszyn;
  • Obsługa MS Office (dobry Excel), Auto CAD – mile widziany;
  • Zdolność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, kreatywność;
  • Sumienność, systematyczność, orientacja na zdobywanie wiedzy i doświadczenia zawodowego.

ZADANIA STAŻYSTY

  • Kompletacja i uporządkowanie dokumentacji technicznej;
  • Inwentaryzacja i uzupełnienie stanów magazynu części zamiennych dla Działu Technicznego;
  • Udział przy usuwaniu awarii oraz planowanych przeglądach;
  • Raportowanie w/w czynności w systemie SUR FBD;
  • Monitoring firm zewnętrznych współpracujących z Działem Technicznym;
  • Udział w projektach dotyczących modernizacji linii produkcyjnych oraz instalacji przemysłowych i obiektowych.

DLACZEGO WARTO?

W czasie stażu kandydat będzie miał możliwość poznania specyfiki pracy w Dziale Technicznym, jak również poznać zasady obowiązujące w zakładzie spożywczym. Będzie uczestniczył m.in. w wewnętrznych szkoleniach z zakresu BHP, zapewnienia jakości, systemu utrzymania ruchu SUR FBD, usuwania awarii, działań prewencyjnych, funkcjonowania magazynu części zamiennych. Celem Programu jest również poznanie praktycznych aspektów pracy poprzez udział w aktualnie realizowanych projektach Bakalland SA Zakładu w Łodzi.

PAMIĘTAJ !

Przed wypełnieniem formularza aplikacyjnego i dołączeniem CV pobierz zadanie Case Study (w granatowym boksie po prawej), rozwiąż je i dołącz do aplikacji.

GK Bakalland jest liderem na rynku bakalii w Polsce. Nasze produkty są znane na całym świecie, dlatego że m.in. cenimy sobie wysoką jakość, dynamiczny rozwój i szybkość działania.

Wysokie wyniki osiągamy dzięki pracy zespołowej, odpowiedzialności i orientacji na klientów. Jeżeli wyznajesz podobne wartości, jesteś ambitny i kreatywny oraz chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w przyjaznej atmosferze to koniecznie wyślij do nas swoje zgłoszenie!