BAKALLAND
Dział HR

Miejsce
Warszawa
Czas
2 miesiące (lipiec - sierpień)
Wynagrodzenie
2500 zł.

DLA KOGO?

  • Student 4-5 roku lub absolwent studiów o preferowanym kierunku: psychologicznym, ZZL;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel);
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy, kreatywność, otwartość.

ZADANIA STAŻYSTY

Wsparcie działu HR w codziennych zadaniach, m.in.:

  • Udział w projektach rekrutacyjnych.
  • Pomoc przy tworzeniu narzędzi HRowych.
  • Praca przy projektach HRowych.

DLACZEGO WARTO?

  • Poznanie specyfiki pracy w dziale HR w firmie produkcyjnej.
  • Zapoznanie z projektami HR- owymi.
  • Stażysta będzie miał możliwość w dobrej atmosferze, wykazać się swoją kreatywnością i zaangażowaniem.
  • Staż będzie obejmował wyłącznie praktyczne, codzienne zadania.

PAMIĘTAJ !

Przed wypełnieniem formularza aplikacyjnego i dołączeniem CV pobierz zadanie Case Study (w granatowym boksie po prawej), rozwiąż je i dołącz do aplikacji.

GK Bakalland jest liderem na rynku bakalii w Polsce. Nasze produkty są znane na całym świecie, dlatego że m.in. cenimy sobie wysoką jakość, dynamiczny rozwój i szybkość działania.

Wysokie wyniki osiągamy dzięki pracy zespołowej, odpowiedzialności i orientacji na klientów. Jeżeli wyznajesz podobne wartości, jesteś ambitny i kreatywny oraz chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w przyjaznej atmosferze to koniecznie wyślij do nas swoje zgłoszenie!