POLPHARMA

Jesteśmy największym polskim producentem leków i liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Aktywnie działamy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej. Od ponad 80 lat cieszymy się zaufaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych.

Rozwijamy się w obszarze leków biologicznych,  które są przyszłością współczesnej farmakoterapii zwłaszcza w leczeniu chorób takich jak nowotwory czy schorzenia o podłożu immunologicznym. Dostarczamy najwyższej jakości leki i rzetelną wiedzę medyczną. Jesteśmy w czołówce najbardziej innowacyjnych firm w Polsce w rankingach Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. Angażujemy się w rozwój nauki oraz edukację i profilaktykę zdrowotną.

Mottem naszej firmy jest hasło: Ludzie pomagają Ludziom.

Zatrudniamy ponad 7000 osób w Polsce i na rynkach zagranicznych. Rozwój Polpharmy możliwy jest wyłącznie dzięki zaangażowaniu naszych pracowników oraz studentów i absolwentów, którzy w trakcie staży i praktyk wspierają pracę w różnych obszarach biznesowych. Studenci chcą z nami pracować, czego potwierdzeniem są corocznie przyznawane nagrody Idealnego Pracodawcy.

ofert: 1

Lista dostępnych staży

Miejsce Kategoria Czas trwania Wynagrodzenie
Warszawa Dział Zarządzania Portfolio 2 miesiące 2500 zł. brutto / miesiąc
pl en