POLPHARMA S.A.

Jesteśmy największym polskim producentem leków i liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Aktywnie działamy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej. Od 80 lat cieszymy się zaufaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych.

Należymy do grona 20 największych firm generycznych na świecie, zatrudniamy ponad 7500 osób w Polsce i na rynkach zagranicznych. Posiadamy 7 zakładów produkcyjnych w Polsce, Rosji oraz Kazachstanie oraz 7 ośrodków badań i rozwoju. Portfolio Grupy Polpharma obejmuje około 600 produktów, a kolejnych 200 znajduje się w fazie rozwoju.

Wytwarzamy leki wydawane na receptę i stosowane w lecznictwie zamkniętym. Mamy wiodący udział w kluczowych obszarach terapeutycznych w Polsce. Specjalizujemy się w kardiologii, gastroenterologii i neurologii. Znaczącą część portfela produktowego stanowią leki dostępne bez recepty (OTC). W naszej ofercie znajdują się również suplementy diety, wyroby medyczne, kosmetyki oraz fitofarmaceutyki. Rozwijamy się w obszarze leków biologicznych – biopodobnych. Jesteśmy także największym polskim producentem substancji farmaceutycznych, które z powodzeniem konkurują na wysoko rozwiniętych rynkach Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych.

ofert: 3
Miejsce Kategoria Czas trwania Wynagrodzenie
Warszawa Dział Zarządzania Portfolio 2 miesiące w okresie wakacyjnym 2500 zł. brutto / miesiąc
Warszawa Dział Zarządzania Portfolio 2 miesiące w okresie wakacyjnym 2500 zł. brutto / miesiąc
Warszawa Biuro Zarządzania Projektami Rozwojowymi 2 miesiące w okresie wakacyjnym 2500 zł. brutto / miesiąc
pl en